سالم باش
۱۴۰۳ اردیبهشت ۵, چهارشنبه

0

خرید آنلاین دارو

با نسخه پزشک یا بدون آن، برای درمان بسیاری از بیماری‌ها، کنترل وضعیت سلامتی و حل مشکلات دیگر، نیاز به دارو داریم. به‌همین دلیل خرید آنلاین دارو از موارد پرطرفدار است و می‌تواند راهگشای شما در بهبود بیماری و عبور از مشکلات باشد. برای خرید آنلاین دارو به چه مواردی نیاز داریم؟ در این مقاله از سالم باش به بررسی داروهای بدون نسخه و با نسخه‌ای پرداخته‌ایم که با سالم باش می‌توانید آنها را تهیه کنید.

مقدمه

خرید آنلاین داروهای بدون نسخه

اگر قصد خرید داروی آنلاین را دارید نخست باید بدانید که این دارو بدون تجویز پزشک قابل ارائه است یا باید حتما با دستور پزشک آن‌را دریافت کنید؟
داروهای بدون نسخه هرگز نباید به‌شکل تزریقی به‌شما ارائه شوند و مدت مصرف آنها کمتر از دو هفته است. داروهای بدون نسخه، شامل برخی پمادها مانند آننتی‌هموروییدها، قطره‌های ساده چشمی، بزاق مصنوعی، قرص سرماخوردگی کودکان و بزرگسالان، استامینوفن، داروهای مربوط به درد معده مانند شربت آلومینیوم ام جی اس، قرص دایمیتیکون و داروهایی مانند او آر اس هستند.
داروهای ضد حساسیت، پماد ضد درد مانند پیروکسی‌کام، بتادین و گلیسیرین نیز بدون نسخه پزشک به‌شما ارائه می‌شوند. بیشتر ویتامین‌ها مانند ویتامین سی، دی و گروه ویتامین‌های بی را نیز می‌توانید بدون نسخه از داروخانه به‌صورت آنلاین و حضوری دریافت کنید.

 

خرید آنلاین داروهای با نسخه

از سوی دیگر، برخی داروها را فقط با نسخه می‌توان دریافت کرد. این داروها را پزشک با علم به شرایط بیمار تجویز می‌کند و نباید دارو را بدون نظر دکتر در اختیارتان بگذارند. چراکه در این‌صورت، شرایط سومصرف مواد شکل می‌گیرد و ممکن است سلامتی‌تان به‌خطر بیافتد.
امروزه برخی آنتی‌بیوتیک‌ها نیز تنها با نسخه پزشک به‌شما ارائه می‌شوند. چراکه مقاومت به آنتی‌بیوتیک می‌تواند بسیار خطرناک باشد و در درازمدت موجب مشکلات بدتری شود.
اگر نیاز به مسکن قوی نیز دارید باید فقط از طریق نسخه پزشک اقدام کنید. چراکه این داروها حاوی دوزهای گوناگونی از مواد مخدر هستند و می‌توانند به بدن‌تان آسیب‌های جدی بزنند.

 

خرید آنلاین دارو چگونه است؟

حالا اگر قصد خرید داروی آنلاین را دارید نگرانن باشید. اگر نسخه پزشک دارید می‌توانید آن‌را در سامانه و اپلیکیشن‌ها بارگذاری کنید. اگر هم داروی بدون نسخه می‌خواهید، نام دارو و مقداری که لازم دارید را وارد کنید. درخواست شما به نزدیک‌ترین داروخانه‌ها و ارسال می‌شود و در صورت موجود بودن دارو در ساعت مشخص و در آدرس مورد نظرتان می‌توانید دارو را دریافت کنید.
خرید آنلاین دارو یک راه‌حل عالی برای کسانی است که نمی‌توانند یک داروی خاص را پیدا کنند و یا فرصت رفتن به داروخانه را ندارند. بااین راه‌کار می‌توانید داروهای خود را سریع و آسان دریافت کنید و دیگر نگران خرید دارو نباشید.

 

ویزیت پزشک در سالم باش

اگر بیمار شده‌اید و نیاز به مشورت با پزشک دارید، هم‌اکنون وارد سایت سالم باش شوید و از لیست کامل و جامع پزشکان سالم باش، با بهترین‌ها گفتگو کنید. پزشک پس از بررسی شرایط شما، در‌صورت نیاز برای‌تان نسخه آنلاین صادر می‌کند و شما می‌توانید داروهای خود را نیز به‌صورت حضوری یا آنلاین دریافت کنید. با سالم‌باش به سریع‌ترین و بهترین پزشکان دسترسی دارید و دیگر لازم نیست در شلوغی مطب و بیمارستان در انتظار ویزیت پزشک خود باشید.

منبع : سالم باش
به این مقاله امتیاز دهید
میخواهم بدانم که ...از مطلب شما بسیار لذت بردم اما ...مفید بود ولی ...ای کاش ...
not found
در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است

برای اینکار ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید