سالم باشیم

آرایشی

خانه/آرایشی

۳ راه براي تأثيرگذاري بيشتر خط لب

5 چهار شنبه 25 آذر 1394
اكنون زمان آن است كه خجالت از خط لب كشيدن و نگراني از اينكه شما را مانند يك زن از مد افتاده نشان دهد را كنار بگذاريد. ما در ادامه برايتان سه روش كارآمد آورده‌ايم تا خط لب‌تان به بهترين وجه اثر گذار شود.

همه مي‌توانند از كمي خط لب سود ببرند. درحالي كه خط لب كشيدن مي‌تواند اين امكان را ايجاد كند كه يك ظاهر قديمي و از مد افتاده و لب‌هايي بيش از حد كلفت و غير طبيعي داشته باشيد. اكنون زمان آن است كه خجالت از خط لب كشيدن و نگراني از اينكه شما را مانند يك زن از مد افتاده نشان دهد را كنار بگذاريد. ما در ادامه برايتان سه روش كارآمد آورده‌ايم تا خط لب‌تان به بهترين وجه اثر گذار شود:

رنگ‌هاي رنگ پوست: براي شكل دادن

چرا خط لبي استفاده كنيم كه كاملاً همرنگ پوستمان باشد؟ رنگ‌هاي همرنگ پوست مي‌توانند با پر كردن خطوط لب‌ها براي منطبق كردن شكل لب ها با صورت، به لب‌هاي شما شكل دهند. اين يك تكنيك فوق‌العاده براي دستيابي به يك ظاهر چشمگير مانند كمان الهه‌هاي يوناني است. اما اين خط لب‌ها براي شكل دادن لب‌هاي ناهموار خارق العاده عمل مي كنند، به خصوص هنگامي كه بعد از استفاده، يك رژلب براق و يا مايع بزنيد. با اين كار خط لب شما به سختي قابل تشخيص است.

رنگ‌هاي همرنگ: شكل دادن و كشيدن زواياي لب‌ها

گاهي اوقات كه عجله داريد، ممكن است هنگام كار كردن با برس‌هاي لب براي كشيدن آن خط‌هاي‌ هنرمندانه‌ كه هميشه مي كشيد، دچار اشتباه شويد. با استفاده از يك مداد لب كه تا حد ممكن همرنگ رژلبتان است، در وقت و زمان‌تان صرفه جويي كنيد. با اين كار شما يك خط ظريف و كرمي خواهيد داشت كه مي توانيد داخل آن‌ را با رژلب پر كنيد. اگر خط لبي بكشيد كه در تمام روز باقي بماند، رنگ زدن به مركز لب هايتان سرعت بيشتري مي‌گيرد. در اين صورت مي‌توانيد از كشيدن سريع رژلب به لب هايتان بدون نياز به دقت در خط‌هاي ظريف، دقيق و زاويه‌ها لذت ببريد.

رنگ‌هاي تيره: كانتور كردن

خط لب‌هاي تيره شهرت زيادي ندارند اما اگر درست تركيب شوند، مي‌توانند براي كساني كه آرزوي لب‌هاي درشت‌تر دارند فوق‌العاده عمل كنند. يك بار خط لب تيره دور لب‌هايتان و رژلبي نرم و كمرنگ‌تر براي پر كردن لب‌هايتان را امتحان كنيد. از يك قلم موي لب استفاده كنيد و رنگ‌ها را در جايي كه بهم مي‌رسند به دقت تركيب كنيد. با اين‌ كار يك ظاهر سايه اي خواهد داشت كه ظاهر تزريق كردن ژل به لب ها را القا ميكند. نمي‌خواهيد با ظاهري عجيب و غريب از خانه خارج شويد؟ هرچه سايه‌ها در يك خانواده رنگ به هم نزديكتر باشند، نتايج ظريف تري به دست مي‌آوريد.

 

منبع: مجله اينترنتي سرخاب سفيداب