سالم باشیم

آرایشی

خانه/آرایشی

كبودي زير چشم را با ترفند هاي آرايشي از بين ببريد

5 يکشنبه 19 مهر 1394
گاهي اوقات حتي با آرايش كردن هم نمي توانيد برخي از عيوب پوستي خود را بپوشانيد زيرا ممكن است كامل يا حتي زياد آرايش كرده باشيد اما راه و روش پوشاندن عيوب پوست خود را ندانيد .

كبودي زير چشم يكي از معايبي در صورت تان است كه مي توانيد با آرايش آن را محو كنيد. به راحتي با تكنيك هاي آرايشي زير كبودي زير چشم تان را از بين ببريد.

گاهي اوقات حتي با آرايش كردن هم نمي توانيد برخي از عيوب پوستي خود را بپوشانيد زيرا ممكن است كامل يا حتي زياد آرايش كرده باشيد اما راه و روش پوشاندن عيوب پوست خود را ندانيد.

كبودي زير چشمم را چگونه با آرايش از بين ببرم؟

در اين مقاله ما روش ها و ترفندهايي را براي پوشاندن عيوب پوستتان به كمك لوازم آرايش به شما ارائه مي دهيم:

اگر جزو افرادي هستيد كه زير چشم هايتان به طور طبيعي كبود و تيره مي باشد حتما بايد آرايش چشم خود را به طور كامل انجام دهيد تا مواد لوازم آرايشتان زير چشم هايتان نريزد و دوباره زيرچشم هايتان را تيره نكند و سپس از كرم هاي آرايشي محو كننده و پوشاننده استفاده كنيد.

  • ابتدا پوست تان را با كرمي رنگ پوست تان بپوشانيد. سپس با يك كرمي كه يك درجه روشن تر از رنگ پوست شما باشد قسمت هايي از پوستتان از جمله پيشاني ، روي بيني، گونه ها ، چانه و قسمتي از پشت لبتان را دوباره كرم بزنيد و كرم را پخش كنيد تا صورت شما به بهترين شكل نمايان شود و برجستگي هاي اين قسمت ها بيشتر شده و كبودي زير چشم هايتان محو شود.
  • يكي ديگر از ترفندها اين است كه براي پوشاندن كبودي هاي زير چشم خود حتما كرم را روي صورت به كمك يك قلم پد دار يا پد هاي كرم پخش كنيد و فقط به صورت نقطه اي روي پوستتان كار نكنيد.
  • براي نواحي اي از پوست كه مي خواهيد پوشانده شود حتما از كرم هاي پوشاننده سبك يا همان كرم هاي گريم استفاده كنيد يا چند كرم گريم را با هم مخلوط كنيد تا رنگ پوستتان به دست آيد.
  • برجسته كردن گونه ها نيز نقش بزرگي در پنهان كردن سياهي ها و كبودي هاي دور چشم دارد با برجسته كردن گونه ها به كمك رژ گونه هاي رنگ روشن شما مي توانيد تا حد زيادي نگاه ها را از كبودي هاي زير چشم خود دور كنيد.

 

منبع: بيتوته