سالم باشیم

زناشویی

خانه/زناشویی

داروهاي گياهي جهت تقويت قواي جنسي

5 دوشنبه 26 بهمن 1394
چوبه اين گياه كه از درخت يوهمب آفربقايي به دست مي آيد، براي درمان فقدان ميل جنسي مورد استفاده قرار گرفته است

داروهاي گياهي:

يوهمبين

چوبه اين گياه كه از درخت يوهمب آفربقايي به دست مي آيد، براي درمان فقدان ميل جنسي مورد استفاده قرار گرفته است. اين گياه تقويت كننده ميل جنسي نيست، اين گياه مي تواند به مرداني كه از لحاظ جسمي و روحي دچار ناتواني اند كمك كند، اما اثرات غيرقابل پيش بيني بر فشارخون دارد و به همين دليل است كه مصرف آن همراه با سيلدنافيل مي تواند خطرناك باشد و افرادي كه تصميم به استفاده از اين گياه دارند مي بايست حتما تحت نظر پزشك به اين كار اقدام نمايند، زيرا در برخي افراد عوارض نامطلوبي ايجاد مي كند.

 

جينگو

يكي از شايعترين و ناخوشايندترين عوارض جانبي داروهاي ضدافسردگي مانند فلوكستين، پاروكستين، سرترالين و افكسور ايجاد اختلال در ميل جنسي است. بسياري از افراد با آن كه دچار افسردگي شديد نيستند، ولي تمايلي به آميزش جنسي ندارند و بدتر از همه اين كه گاه تمايل به آميزش دارند ولي توانايي آن را ندارند. زنان نيز در اثر مصرف اين داروها به سختي به اوج لذت جنسي مي رسند.

 

استفاده از مواد لغزنده گياهي براي آميزش جنسي

بسياري از مردم مي دانند كه خشكي مهبل، اگر آميزش را غير ممكن نكند، دست كم آن را دشوار و ناراحت كننده مي سازد. مرطوب كننده هاي گياهي و طبيعي پوستي براي اين منظور، در آن توصيه شده بود.

 

 كاري از گروه محتواي سالم باش

كتاب درمان سبز/ جوگريدن و تري گريدن/ مترجم: مينا اسماعيلي/ ناشر: گلبرگ/ ص346