سالم باشیم

زناشویی

خانه/زناشویی

حركت هاي بدني و افزايش لذت رابطه جنسي

5 پنج شنبه 26 آذر 1394
شما همچنان كه لباسهايتان را در مي آوريد، حركت هاي بدني زيبا داشته باشيد و احساس تحريك را به همسرتان منتقل نماييد.

لخت شدن در مقابل همسر و به نمايش گذاردن بدن كار بسيار سختي است و نياز به آموزش بيشتر دارد. شما همچنان كه لباسهايتان را در مي آوريد، حركت هاي بدني زيبا داشته باشيد و احساس تحريك را به همسرتان منتقل نماييد. در اين قسمت نكاتي در مورد لخت شدن آورده شده است كه مي توانيد مرحله به مرحله آنها را انجام دهيد.

1. ابتدا لباسهاي زير كه مختص به رابطه ي جنسي باشد بپوشيد. روي آن لباسي مناسب و اندازه بپوشيد كه به راحتي از بدنتان خارج شود. زنان مي توانند يك دامن و پيراهن و زير آن لباس مخصوص بپوشند. مردان نيز مي توانند يك تي شرت ساده و خوش رنگ به تن كنند.

2. حركات موزون داشته باشيد و گاها به همسرتان نزديك شويد و يا اطراف او بچرخيد. در حركات خود بر سينه ها، ران ها و باسن خود متمركز شويد و سعي كنيد آنها را بيشتر به رخ بكشيد.

3. به آرامي و با احساس زياد شروع به درآوردن لباسهايتان كنيد. شما بايد در اين مرحله همسرتان را تحريك كنيد. گاهي قسمتي از بدنتان را نشان دهيد و دوباره آنرا بپوشانيد تا همسرتان نسبت به ديدن آن قسمت بيشتر مشتاق شود.

4. به مرور تمام لباسهاي روي خود را در آوريد تا لباس هاي زير شما آشكار گردد.

5. وقتي به لباس هاي زيرتان رسيديد، بايد خيلي تحريك آميز آنها را خارج نماييد. گاهي نيز لباستان را به سمت همسرتان پرتاب كنيد.

6. هنگاهي كه تمام لباس هايتان را در آورديد و كاملا لخت شديد، نمايشي از خود نشان دهيد و بگذاريد همسرتان نمايشي زيبا و محرك از شما ببيند. اما فعلا نبايد شما را نوازش كند.

7. كم كم به او نزديك شويد و بگذاريد اشتياق شكل گرفته نسبت به بدن شما با نوازش كردن و لمس نمودن بدنتان، به ثمر نشيند.

 

كاري از گروه محتواي سالم باش

كتاب رازهاي موفقيت در رابطه جنسي/ حسن خان جمالي، مينا ميكائيلي بنيادآباد/ ناشر: نهضت پويا/ ص88