سالم باشیم

آرایشی

خانه/آرایشی

جذابيت آرايش با آرايشي تيره و روشن

5 پنج شنبه 21 آبان 1394
روند و مد آرايشي در طول سال بسيار متغيير است، و مي توان گفت روز به روز نكات تازه اي به آن افزوده مي شود. اما يك چيز است كه در طول سال كم و بيش ثابت باقي مي ماند كه آن را آرايش تيره و روشن مي نامند .

روند و مد آرايشي در طول سال بسيار متغيير است، و مي توان گفت روز به روز نكات تازه اي به آن افزوده مي شود. اما يك چيز است كه در طول سال كم و بيش ثابت باقي مي ماند كه آن را آرايش تيره و روشن مي نامند .براي تعريف آرايش تيره و روشن مي توان گفت آرايشي را كه در صورت تضاد ايجاد كند را گويند. اين گونه آرايش را براي زمان هايي كه مي خواهيد خستگي و بي حالي چهره خود را بپوشانيد و شاد و جذاب به نظر بياييد به شما توصيه مي كنيم.

دانستن تفاوت بين رنگ هاي تيره و روشن:

دانستن تفاوت ميان اين دو، كار چندان سخت و دشواري نمي باشد. روشن پودري سبك وزن است و تيره رنگ هاي مات و سنگين را شامل مي شود. اگر مي خواهيد آرايشي تيره و روشن داشته باشيد، بايد اين رنگ ها را كه تضاد زيبايي با يكديگر دارند را تركيب كنيد و آرايشي زيبا به وجود آوريد.

استفاده از يك قلم مو تميز و مخصوص فقط براي تركيب رنگ ها:

يك قانون اساسي در آرايش وجود دارد كه مي گويد به هيچ عنوان لوازم آرايشي، برس ها و قلم موهايتان را با هم مخلوط نكنيد. زيرا اين امر مانع به وجود آمدن رنگ هايي براق و چشمگير مي شود.

به خوبي مخلوط كردن:

اگر مي خواهيد به  آرايش خود جلوه زيبا و كاملي بدهيد، بايد در تركيب كردن رنگ ها دقت و توجه زيادي را صرف كنيد. براي مثال تركيب رنگ هاي مشكي و نقره اي با رنگ هاي سبك و روشن نارنجي و قرمز، آرايشي جذاب و فوق العاده را به وجود مي آورد.

 

منبع: بيتوته