سالم باشیم

آرایشی

خانه/آرایشی

تقويت كردن قسمت هاي خالي ابرو

5 پنج شنبه 21 آبان 1394
بنابراين براي رويش مجدد ابروها، مصرف برخي روغن‌ ها ضروري است. گاهي پيش مي‌آيد كه قسمت‌هايي از ابروها خالي مي‌شود و اين باعث مي‌شود ابروها حالت طبيعي خود را از دست دهند.

به طور مدام برداشتن و تميز كردن ابرو باعث مي شود در يكسري نقاط آن ديگر مو درنيايد. پس اولين اقدام اين است كه مو چين را براي مدت ها كنار بگذاريم. بايد از مداد و پودر براي پر كردن ابروها استفاده كنيم. اگر مي خواهيد ابروها را رنگ كنيد بايد از رنگ ها با تون تيره استفاده كرد چرا كه ابرو را پرتر نشان مي دهد. هنگامي كه داخل ابروها را با مداد كشيديم و با استفاده از يك قلم مو پودر روي آن ريختيم تا آن را پر حجم كنيم  حال بايد از يك فرچه ي ابرو براي پخش كردن و يكنواخت كردن پودر استفاده كنيم و براي ثابت كردن آن بايد روي آن ژل بزنيم.

تقويت كردن قسمت هاي خالي ابرو ،با استفاده از روغن زيتون، نارگيل، گردو و بادام باعث مي شود كه ابرو ها پر پشت و حجيم تر شوند.

معمولا زمان هايي قسمت‌هايي از ابروها خالي مي‌شود و اين باعث مي‌شود ابروها حالت بدي بگيرند. بنابراين براي رويش مجدد ابروها، مصرف برخي روغن‌ ها ضروري است. گاهي پيش مي‌آيد كه قسمت‌هايي از ابروها خالي مي‌شود و اين باعث مي‌شود ابروها حالت طبيعي خود را از دست دهند.

بنابراين بايد موهاي ابرو را تحريك كرد تا مجدد رويش كنند. هر شب مقداري روغن زيتون را روي ريشه‌هايي كه مي‌خواهيد رشد كند بماليد و آن نقاط را ماساژ دهيد و صبح‌ها آن محل را شست و شو دهيد. استفاده از ميوه نارگيل و مغز‌هاي چرب همچون گردو و بادام بر روي ابروها مي تواند ابروهايتان را پرپشت و حجيم كند. اين كار را براي مدتي به طور منظم انجام دهيد.

شايد ريختن ابروها نگران كننده باشد اما بايد علل را بررسي كرد. گاهي استرس زياد در طول روز مي‌تواند يكي از دلايل ريزش موي ابروها باشد. براي پيشگيري از ريزش‌ ابروها مي‌توان از كپسول ويتامين‌ E و B در تقويت مو‌ها استفاده كرد.

 

منبع: پارس ناز