سالم باشیم

آرایشی

خانه/آرایشی

با آرايش حرفه اي لب هاي تان را برجسته و زيبا كنيد

5 يکشنبه 1 آذر 1394
برجسته كردن لب ها يكي از روش هاي زيباسازي لب ها در آرايش صورت است. شما به راحتي با يك آرايش حرفه اي مي توانيد لب هاي تان را برجسته و زيبا كنيد.

برجسته كردن لب ها يكي از روش هاي زيباسازي لب ها در آرايش صورت است. شما به راحتي با يك آرايش حرفه اي مي توانيد لب هاي تان را برجسته و زيبا كنيد.

چگونه با آرايش لبهايي برجسته و جذاب داشته باشيم؟

رنگ هاي لب غني و جذاب مثل شرابي، قرمز و شاتوتي امروزه در دنياي مد و آرايش رنگ هاي خيلي محبوبي هستند. قسمت مهم در استفاده درست از اين رنگ ها اين است كه ابتدا رنگ درست را انتخاب كنيد كه به خوبي با رنگ پوست و ديگر آرايش هاي صورتتان بيايد و دوم اينكه درست رژلب بزنيد. اما اغلب زنان تكنيك هاي نادرستي را براي رژ زدن اعمال مي كنند و بعد مجبورند نتايج ناخواسته آن را اصلاح كنند. براي اجتناب از اين اشتباهات آرايشي غيرجذاب ما سه نكته بهتان ياد مي دهيم تا بهترين آرايش لب را داشته باشيد.                                   

براي برجسته كردن لب هاي تان،آنها را تراشيده و تميز كنيد

ما نمي توانيم به اهميت تراشيدن لبهايتان به اندازه كافي قبل از آرايش تاكيد نكنيم. اين كار يكي از ساده ترين كارهايي است كه مي توانيد با انجام دادنش مطمئن شويد لبهايتان ظاهري جذاب خواهد داشت. اگر به اين قسمت از لبتان رژ نزنيد با وجود پوست مرده، لب ظاهري ناهموار و زشت پيدا خواهد كرد. انواع تميز كننده هاي مختلف براي لب در فروشگاه ها وجود دارد، شايد هم بتوانيد اين كار را با عسل و شكر بكنيد اگر هم كه عجله دارد مي توانيد اين كار را به آرامي با يك مسواك انجام دهيد.

براي برجسته كردن لب هاي تان اول خط لب بكشيد

كشيدن يك خط باريك دور لب هايتان اهميت بسزايي دارد، اين كار روي لبه هاي لب تاكيد كرده و يك خط لب تميز و صاف بهتان مي دهد. خط لب از تراوش رژلب به بيرون لب نيز جلوگيري مي كند. و نيز مهم است كه كل لبتان را با خط لب سايه دار كنيد چرا كه اگر قسمتي از رژتان پاك شود سايه زير آن هنوز هست.

با استفاده از برس رژ بزنيد

استفاده از برس كوچك براي رژ زدن به جاي اينكه رژ را مستقيم روي لبتان بماليد بهتان كنترل بيشتري در آرايش كردن مي دهد و همچنين كمك مي كند تا بتوانيد يك سايه پردازي عالي در آرايش لب داشته باشيد. استفاده از يك برس كوچك شما را مطمئن مي سازد كه خط لب خود را به صورت طبيعي حفظ كرده ايد و حتي مي توانيد رنگ رژ مطلوب خود را به صورت چند لايه سايه پردازي كنيد.

 

منبع: بيتوته